Najmodniejsze kolory włosów

Marzysz o zmianie koloru włosów? Chciałabyś wyglądać nieco inaczej i zależy Ci na tym, aby Twój kolor włosów odpowiadał najnowszym trendom? W takim razie koniecznie przekonaj się, jakie kolory włosów są modne w tym roku.

Wiele kobiet ma zazwyczaj spory kłopot z doborem koloru farby. Na pewno nie ułatwia tego dostępna obecnie na rynku oferta producentów farb do włosów. Znajdziemy mnóstwo różnorodnych odcieni. Jaki kolor wybrać? Zafarbować całe włosy czy tylko wykonać delikatne pasemka? Jaki kolor będzie odpowiedni do mojego typu urody i mojej długości włosów? Każda z pań planująca farbowanie zadaje sobie bardzo wiele pytań. Najważniejsze jest to, aby dobrać odpowiedni kolor farby. To na pewno okaże się potem sukcesem. Masz jasną karnację? Nie wybieraj mocnych czerni. Kobiety posiadające oliwkową cerę, mogą sobie pozwolić na ciemniejsze odcienie. Najlepiej będą wyglądać w ciepłych barwach.

Najmodniejsze kolory włosów w 2014 roku to przede wszystkim ciepły i chłodnmodne rude włosyy blond. Ten pierwszy zdecydowanie ociepla skórę i dodaje jej blasku. Chłodny blond natomiast to doskonały odcień dla kobiet, których karnacja jest jasna. Bardzo modny kolor włosów w tym roku to mleczna czekolada. To doskonały wybór dla kobiet posiadających oliwkową karnację. Zimny brąz, także na topie, będzie świetnie pasował do pań o jasnej cerze i ciemnym kolorze oczu. Nie wychodzi z mody… ognisty rudy. To propozycja dla pań nie lubiących nudy i szarości. Nie można zapominać, że taki kolor to zdecydowanie wersja dla odważnych. Rudy kolor włosów pasuje idealnie paniom posiadającym zielone oczy.

Już wiesz jakie kolor są modne w tym roku. Pomyśl nad zmianą koloru, ale miej na uwadze, że nie może to być decyzja podejmowana pochopnie. Zmiana koloru włosów, szczególnie na dalece odbiegający od obecnego, to naprawdę ogromna przemiana. Wybierz modny dzisiaj kolor. Zachowaj jednak w tym wszystkim sporo naturalności. W końcu to właśnie takie włosy od dawien dawna są najbardziej atrakcyjne.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16579 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 353

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/najmodniejsze-kolory-wlosow-2011-2012/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:358 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/functions.php(3598): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/plugin.php(524): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/load.php(671): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 358